Różne oblicza depilacji

Witam Was ponownie,

Chciałabym z Wami porozmawiać dzisiaj o depilacji woskiem, ale nie tylko. Chciałabym porozmawiać o różnych sposobach depilowania się! Zapraszam na wpis!

Mamy XXI wiek, więc sposobów na depilację jest nieskończenie wiele. Można wybierać i przebierać- wszystko przez to, że owłosienie w innych partiach ciała niż głowa nie jest pożądane i kojarzyć się może nawet z brakiem higieny.

Dla osób, które mają dużo czasu i lubią się często depilować, polecam maszynkę do golenia i krem do depilacji. Oczywiście mówię to trochę z przekąsem, bo zmarnowałam pół życia na depilowanie się w ten sposób i było to naprawdę zły pomysł. Po takiej depilacji włosy odrastały silniejsze, poza tym efekt gładkiej skóry gwarantowany był na bardzo krótko. Potrafiłam ogolić się rano tylko po to, żeby włoski były już widoczne pod wieczór. To jakieś nieporozumienie. Z kremem było to samo, tylko faktycznie gładka skóra przestawała być gładka na dzień następny, a nie na ten sam dzień.

Nie wiem, jaki wy macie pogląd na sprawę, ale ja jestem pedantyczna pod względem depilacji, więc postanowiłam pójść po rozum do głowy i spróbować innej metody depilacji.

I nie jest to nic nowego, serio- depilacja woskiem jest popularna już od czasów starożytnych, jednak co epoka, to i podejście do owłosienia się zmieniało.

Metoda ta jako jedna z nielicznych umożliwia pozbycie się owłosienia tak na dobrą sprawę nawet na 6 tygodni. Planujesz jakiś wyjazd, ślub, imprezę? Błagam, nie baw się z maszynką i kremem do depilacji, tylko kulturalnie wybierz się do kosmetyczki- ona już będzie wiedziała, co ma zrobić z Twoim nadmiernym owłosieniem.

Pewne opory mogą się pojawić w trakcie depilacji bikini, ale poruszę ten temat w innym wpisie.

Szanowne Panie- mamy również do dyspozycji laser diodowy, który pomaga nam się zmierzyć z nadmiernym owłosieniem trwale, jednak umówmy się- nie jest to najtańsza z dostępnych opcji i nie na każdego działa. Ja jeszcze nie próbowałam, ale wiem, że moja przyjaciółka była zwyczajnie zawiedziona, ponieważ włosy jak były, tak są nadal.

Buziaki, do napisania!

Znalezione obrazy dla zapytania depilacjawoskiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *