Moje wrażenia po depilacji woskiem

Dzisiaj byłam w salonie piękności, na pierwszej w życiu depilacji woskiem!

Jak pewnie same się domyślacie depilacja maszynką do golenia albo kremem do depilacji jest bardzo uciążliwa, ponieważ włosy szybko odrastają, a i sam proces do najprzyjemniejszych nie należy.

Postawiłam sprawę jasno- wolę iść do kosmetyczki raz na miesiąc i mieć z głowy pielęgnację pod tym kątem, niż powtarzać ten sam zabieg co 2-3 dni.

Podgrzewacz do wosku
Podgrzewacz do wosku

I to był strzał w dziesiątkę!

Na początku miałam pewne obiekcje, ponieważ wszystkie moje przyjaciółki mówiły mi, że w trakcie depilacji woskiem ból jest nie do wytrzymania, ale powiem Wam szczerze… nic bardziej mylnego. Przede wszystkim warto znaleźć naprawdę dobrą kosmetyczkę, która operuje dobrym sprzętem. Kosmetyczka, która wykonywała u mnie depilację powiedziała, że podgrzewacz do wosku jakim dysponuje pochodzi ze sklepu internetowego https://newfacebeauty.pl/ i myślę, że sprzęt ten nie zawiódł ani mnie, ani jej. Depilacja przebiegła niemalże bezboleśnie. Oczywiście, nie powiem, że było idealnie i to najprzyjemniejsza rzecz jaka mnie spotkała w życiu, ale całość trwała bardzo krótko, a efekty… zdecydowanie były wspaniałą nagrodą za wszelkie niedogodności.

Na razie tyle, w następnym wpisach poinformuję Was o innych ciekawych kwestiach dotyczących depilacji woskiem.

Buziaki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *